Přírodní složení Vimax na předčasnou ejakulaci

Chcete zvětšit sexuální výdrž a výkonnost? Vimax pomůže na předčasnou ejakulaci. 

Problémy s předčasnou ejakulací - když nestačí výdrž

O předčasné ejakulaci panuje mezi lidmi mnoho mýtů. Mnozí z nás věří tomu, že je to problém výhradně starší generace, a že souvisí s užívaním léku Viagra a opotřebením organismu v souvislosti s přibývajícím věkem. Ve skutečnosti je spektrum mužské populace s tímto problémem mnohem širší a naopak zasahuje z větší části muže mladší, ve věkovém rozpětí od období pubertálního dospívání až do 25 let. V zásadě bychom však mohli tyto pacienty rozdělit do několika základních skupin:

Mladiství - první pohlavní styk bývá pro většinu mladíků spíše stresujícím traumatem, než příjemným prožitkem. Jestliže se k psychickým potížím připojí i nevhodný stravovací režim, nedostatek spánku, přepracování a frustrace z rodinného prostředí nebo pracoviště či školy, mohou se tyto problémy objevit opakovaně. Situace je o to horší, že za lékařem specialistou se do ordinace odhodlá odejít pouze málokdo. Strach ze selhání, nervozita a úzkost z pocitu zodpovědnosti, aby v posteli neselhali, častokrát provází i erektilní dysfunkce.

Sexuální abstinence - v současné době žije mnoho lidí v singlu a nemají stabilní partnerský vztah. Způsobuje to hektická doba s důrazem na pracovní výkon, lidé nemají dostatek času vhodného partnera najít, navíc pozbývají důvěru v dlouhodobější svazky a vyhledávají často jen příležitostné známosti. Tuto skutečnost pochopitelně provází nepravidelný sexuální styk a to se pak projeví na jeho kvalitě. Je známo, že jestliže nedochází k častému sexuálnímu vybití, vzrůstá při každém takovém pohlavním styku nekontrolované vzrušení a muži ejakulují předčasně. Někdy dokonce i před zasunutím penisu do pochvy.

Rozdílné prožívání pohlavního styku u mužů a žen - u příležitostných sexuálních aktů nedochází zpravidla k citovému láskyplnému sexuálnímu spojení obou partnerů a jde spíše o pouhé vybití sexuální energie. Kvalita sexu je tedy podmíněna vzájemnou tolerancí, pochopením potřeb toho druhého, komunikací a otevřeností. Důležité je vyjádřit své niterné touhy, odhodit stud a svěřit se svému protějšku, abychom měli ze sexu skutečný požitek. V této souvislosti však častokrát narážíme na problém nesourodé délky soulože a okamžiku vyvrcholení. Zatímco mužům stačí sexuální stimulace po dobu dvou minut, aby ejakulovali, ženy vyžadují dobu mnohem delší. U vaginálních orgasmů to bývá přibližně 7 minut, o něco kratší doba je zaznamenána u orgasmu klitoriálního.

Příroda má řešení - jak pomáhají přírodní látky na odstranění předčasné ejakulace

Předčasná ejakulace se léčí vždy s důrazem na její příčinu. Dělí se na tzv. stenickou nebo astenickou formu. Stenická se vyznačuje zvýšenou vzrušivostí před pohlavním stykem a v jeho průběhu, přičemž pacient nevykazuje žádné problémy s erekcí. Astenická forma je vždy spojena s nedostatečnou erekcí, nebo dokonce s impotencí, a tyto případy se vyskytují převážně u starších lidí.

Léčebných metod pro větší výdrž je celá řada. Mohou to být léky na erekci, to znamená syntetické preparáty na lékařský předpis, přírodní doplňky stravy a vhodné doplňující terapeutické metody, např. Kegelovy cviky, psychoterapie, rodinné konstelace, odblokování traumatických jevů apod.

"Nejúčinnější přípravky na předčasnou ejakulaci bez vedlejších účinků jsou přírodní produkty."

Zaměříme-li se na nejúčinnější metody, jimiž jsou léčivé přípravky ve formě tablet, měli bychom znát jejich základní znaky. Většina léků předepisovaných lékaři je vyráběna na základě syntetizovaných látek s mnoha vedlejšími účinky. Působí sice primárně na určitý problém, nicméně na druhé misce vah se nachází vedlejší nežádoucí projevy v důsledku metabolických procesů vnitřních orgánů. Mnohem kvalitnější způsob léčby jsou citlivě vypreparované výtažky z léčivých rostlin, což je kupříkladu základem léčby většiny chorob Tradiční čínskou medicínou. Příroda disponuje obrovským léčebným potenciálem a toho využívají vědecké kapacity k výzkumu a vývoji přípravků založených čistě na přírodní bázi. Při vhodném dávkování pak nedochází k vedlejším projevům, přípravky působí synergicky, tzn. komplexně na celý organismus, posilují jeho meridiánové energetické dráhy a kromě potíží s erekcí a předčasnou ejakulací harmonizují vnitřní tělesné prostředí.

Na trhu je ovšem takových přípravků velmi mnoho. Vyznat se v nich není snadné, i když se všechny tváří, že zaručeně pomohou. Především je třeba ověřit jejich složení, a zda je výrobek certifikován pro náš trh. V mnoha případech rozhodovací proces urychlí renomovaný výrobce a také přívětivé a především nezávislé uživatelské recenze.

Pokud hledáte nejlepší přírodní produkty pro zlepšení sexuálního života, nabízíme vám krátké srovnání produktů podle recenzí známého prodejce Stimulant.cz.

Nejlepší produkty pro muže:
1. Vimax Pills - nejlepší přírodní produkt na dlouhodobé zlepšení erekce, podpora velikosti penisu a odstranění předčasné ejakulace.
2. Ultra Potence - rychlá erekce, efekt až 4 dny, zvýšení potence.
3. Semenax - více semene, větší kvalita spermií a zvýšení plodnosti.
4. Testomax S - maximální zvýšení textosterónu, růst svalů, větší libido.
5. Dragon Power - přírodní afrodiziakum, nízká cena, zvýšení libida.
6. Ejacontrol - kontrola ejakulace, větší výdrž, oddálení ejakulace.


OBJEDNAT VIMAX PILLS

VŠECHNY TOP PRODUKTY

Nejlepší produkty pro ženy:
1. Clitorin - nejlepší přírodní produkt na vzrušení, plodnost a orgasmus pro ženy.
2. Breastmax - tablety na zvětšení a zpevnění poprsí.
3. Breast Actives - krém a prášky pro větší prsa s rychlým efektem.
4. DHEA Wild Yam - pilulky na hubnutí a omlazení pro ženy.
5. Woman Power - tablety na ženské problémy - Chlamydie, Menopauza, Kvasinková infekce, Mykóza, Zánět pochvy, Svědění, Pálení vagíny.
6. Vigorelle - nejlepší lubrikační gél na libido, vzrušení a orgasmus.


OBJEDNAT NEJLEPŠÍ PRODUKTY PRO ŽENY

V případě zájmu napište na info (at) stimulant.cz a pošleme vám VIP slevy.

Nové složení Vimax Pills funguje - vyzkoušejte nejlepší přípravek na předčasnou ejakulaci

Vimax Pills je považován za špičku ledovce ve svém oboru. Je recenzován v mnoha nezávislých internetových zdrojích a můžete se o něm dočíst zajímavé informace. Co tedy dokáže a proč se o něm tvrdí, že je tak účinný?

Zajištění dostatečné erekce - v případě astenické formy předčasné ejakulace zajistí dostačující prokrvení periferních částí těla, tedy i penisu. Je to způsobeno unikátním složením extraktu z léčivých bylin pro větší výdrž, jejichž složky podporují krvetvorbu, přirozené roztažení cév a tím pádem naplnění dutinkatých tělísek penisu potřebných k jeho vztyčení.

Harmonizace organismu - synergické působení jednotlivých bylinných složek působí jako komplexní mechanismus, který spouští ozdravné procesy v těle. Možná jste se někdy setkali s tabletami vyrobenými na základě receptur Tradiční čínské medicíny, Vimax Pills je vyroben na podobném základu.

Více orgasmů - celkové zklidnění psychiky a podpora energetického systému v těle má pozitivní vliv na psychické bloky a potíže spojené s frustrací. V kombinaci s vyváženou stravou může pomoci při oddálení orgasmu a sladění vyvrcholení s partnerkou. S Vimax Pills můžete prožít i více pohlavních styků za sebou a tím pádem i více orgasmů. Potěšíte tím i svou partnerku.

Vimax Pills je špičkový doplněk výživy na odstranění předčasné ejakulace.

Lepší chuť na sex - přípravek Vimax je v podstatě přírodní afrodiziakum na zvýšení libida, povzbuzuje tedy chuť na sex a zároveň se zvýší intenzita prožitků spojených s rozkoší. Soulož nabude nových rozměrů, penis bude lépe prokrvený, což má příznivý vliv na intenzivnější vyvrcholení. Vimax Pills příznivě působí i na funkci prostaty a tvorbu ejakulátu, což jsou další faktory zlepšující kvalitu sexuálního styku.

Z praktických zkušeností uváděných na některých recenzích lze vyčíst, že ke zlepšení prokrvení penisu dochází zhruba po měsíci užívání a stejně dlouhá doba je potřebná k prodloužení výdrže a k oddálení orgasmu. Chuť na sex se zvýší již po 14 dnech a po této době již můžete zaznamenat schopnost opakovaného styku s vícenásobným orgasmem. Lepší prokrvení znamená i delší penis, přibližně po 3 měsících užívání se zvětší do délky zhruba o 0,5 cm.

Přípravek nevyžaduje lékařský předpis, výrobce pouze uvádí v příbalovém letáku, že není vhodný pro muže, kteří trpí kardiovaskulárními potížemi. Produkt mohou užívat dospělí muži bez omezení věku. Doručení balíčku probíhá diskrétní formou.