35% EFEKTIVNĚJŠÍ NOVÉ SLOŽENÍ PRO LEPŠÍ VÝSLEDKY

VIMAX PILLS - SLOŽENÍ

Gingko Biloba

Gingko dvojlaločné

Gingko Biloba pomáhá na zvýšení sexuálního výkonu, zlepšuje paměť, vzrušení a podporuje erekci.

Saw Palmetto

Serenoa plazivá

Saw Palmetto je prospěšný na libido a výdrž. Navíc zabraňuje vypadávání vlasů a má pozitivní vliv na mužskou prostatu.

Panax Ginseng

Ženšen pravý

Panax Ginseng má příznivý vliv na zvětšení penisu při erekci a zlepšení sexuální výdrže. Pomáhá na předčasnou ejakulaci.

Tribulus Terrestris

Kotvičník zemní

Tribulus Terrestris je známá rostlina na zvýšení testosteronu. Zvyšuje výkon, podporuje růst svalů a sexuální touhu. 

Produkt rovněž obsahuje: Vitamín E, Kajenský pepř, Hloh obecný, Avena sativa.

Produkt neobsahuje: Kvasinky, glutamin, kukuřice, mléko, mléčné výrobky, umělá barviva, sladidla, konzervanty, sůl a příchutě. STAČÍ 1 TABLETKA!

Jak funguje Vimax Pills?

 

Jak Vimax Pills působí na erekci a zvětšení penisu?

Vimax Pills stimuluje prokrvení 3 topořivých těles, která se nachází v penisu. Je to bezpečná možnost, jak zlepšit erekci, sexuální výdrž, a větším tokem krve do penisu je možné dosáhnout při lepší erekci přirozené zvětšení penisu. Stačí 1 tableta za den!

Kde je vyrobeno nové účinnější složení produktu Vimax Pills?

Nové složení Vimax Pills - Golden Edition je vyrobeno v Kanadě. Složení obsahuje rostlinné extrakty obohacené o Vitamín E. Účinné přírodní ingredience mohou pomoci zlepšit krevní oběh a celkové prokrvení organismu.

Proč je přípravek Vimax Pills oblíbený na celém světě?

Vimax Pills je nejprodávanější doplněk výživy na zlepšení erekce. Jeho hlavní výhodou je, že je možné ho užívat i dlouhodobě, protože jeho přírodní složení nemá vedlejší účinky. Na rozdíl od léků a ostatních doplňků výživy přináší dlouhodobý efekt. Vimax opravdu funguje! Vyzkoušejte Vimax Pills bez rizika! Záruka vrácení peněz platí až 60 dnů!


ZÁRUKA 60 DNÍ

Stále váháte? Využite naši 100% záruku kvality

Stačí 1 tabletka za den. Vyzkoušejte ověřenou sílu přírody a potěšte sebe i partnerku! Nemáte co ztratit, ale můžete určitě hodně získat.

Využijte naší 100% záruku vrácení peněz na 60 dní.

OBJEDNAT BEZ RIZIKA

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojeni, jednoduše pošlete zpět neotevřené balení do 60 dnů od nákupu a dostanete plnou částku za všechna neotevřená balení.

Jak můžeme nabízet tuto neuvěřitelnou záruku?

Protože VÍME, že budete s produktem spokojen.

OBJEDNAT S MOŽNOSTÍ VRÁCENÍ DO 60 DNÍ

Vrácení peněz je jednoduché a bez otázek!

Chtěli bychom vás s úctou požádat, prosím neposílejte produkty zpět po 60-denní lhůtě záruky. Produkty musí být vráceny na sklad do 60 dnů od nákupu, a to bez výjimky. Prosíme, berte na vědomí, že platba za vrácené neotevřené balení vám přijde na účet do 7 dnů od doručení vrácených produktů. Produkty musí být neotevřené a nepoškozené.

Nyní není nad čím moc přemýšlet. Bereme na sebe celé riziko, vy využíváte všechny výhody. Vše co musíte dělat je kliknout na tlačítko dole a vybrat si dopravu a pošleme vám produkt až domů!

VYZKOUŠEJTE VIMAX PILLS NA 60 DNÍ

Chtěli byste za produkty lepší cenu? Využijte akční ceny při objednávce více produktů, na které také platí záruka, navíc získáte diskrétní dopravu poštou zdarma.