ZÁRUKA 60 DNÍ

VYZKOUŠEJTE VIMAX PILLS NA 60 DNÍ BEZ RIZIKA 

Vyzkoušejte přírodní složení Vimax Pills se zárukou až na 60 dní. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze. Objednejte si nyní a získejte dopravu zdarma!

OBJEDNAT VIMAX PILLS BEZ RIZIKA

Nákup je bezpečný a bez rizika. Je to jednoduché! 

Vyzkoušejte Vimax Pills na zvýšení plodnosti a zlepšení erekce 60 dní bez rizika. Pokud nebudete z jakéhokoli důvodu 100% spokojeni, jednoduše pošlete zpět všechny neotevřená balení a vrátíme vám za ně plnou částku. Navíc pokud si objednáte více balení, získáte výhodnou slevu. Čím více kusů si objednáte, tím je větší sleva. Pokud chcete využít naši slevu, nemusíte se obávat. Všechny neotevřená balení, která vrátíte do 60 dní, jsou zahrnuta v 60 denní záruce.

Jak vám můžeme nabízet takovou výhodnou záruku?

Neboť my VÍME, že budete maximálně spokojen. Chtěli bychom vám připomenout, že záruku je možné využít do 60 dnů od nákupu. Prosím neposílejte nám balení po době expirace. Produkty musí být vráceny do 60 dní. Balík musí dorazit do skladu do 60 dnů od nákupu bez výjimek. Záruka platí na první objednávku produktu.

OBJEDNAT SE ZÁRUKOU VRÁCENÍ PENĚZ 60 DNÍ
   

Další věci, které byste měli o nás vědět:

Jsme lídrem na trhu doplňků výživy. Pokud máte zájem o produkty na potenci a zvýšení množství spermií, podporu mozku, depresi, náladu, štěstí, nebo spánek, kontaktujte nás a rádi vám poradíme. V případě opakované objednávky vám rádi umožníme slevu, rovněž při větší objednávce nebo pokud si koupíte více než 1 produkt. Napište nám e-mail a uvidíte!

Vrácení peněz je rychlé a snadné.

Znáte to. Není nic horšího než žádat prodejce o náhradu, volat na podporu a poslouchat řeči o komplikacích při platbě. Také to nesnášíme! Chceme vám říci, že s námi budete spokojeni! Většina zákazníků je zcela spokojena s nákupem. Pokud byste i nebyli spokojeni, stačí poslat neotevřené balení zpět, napsat nám váš účet IBAN a SWIFT na email a do 7 dní vám vrátíme peníze na váš účet a bez otázek.

Také si vážíme vašeho soukromí!

Rozumíme, že soukromí je pro vás extrémně důležité, proto posíláme balíky bez označení produktu v diskrétní zásilce všem zákazníkům. Je možné si objednat také expresní doručení kurýrem. Doprava poštou i kurýrem je diskrétní!

OBJEDNAT PRODUKT S DOPRAVOU ZDARMA!

Posíláme do 24 hodin s dopravou zdarma!

Všechny objednávky jsou odeslány do 24 hodin. Balík vám zašleme poštou zdarma nebo kurýrem dle vašeho výběru na adresu vyplněnou ve vaší objednávce. Pokud si objednáváte do země mimo Evropskou Unii, jste zodpovědní za všechny povinnosti, daně, tarify, cla a poplatky spojené s doručením. Pokud si objednáváte na Slovensko, do Česka nebo jiné země v Evropské unii, doprava poštou je pro vás zdarma.

Proč se konkurenti bojí naší záruky vrácení peněz?

Naše záruka je známá jako nejlepší na trhu. Někteří se ji snaží napodobit, nebo nedokážou poskytnout zákazníkům. My držíme slovo a záruka je jednoduchá. Vyzkoušejte 2 balení produktu na 60 dní. Pokud nebudete spokojeni, pošlete nám všechny neotevřená balení produktu zpět a vrátíme vám plnou částku za všechna neotevřená balení. Zaplatíte jen za dopravu. Nelze vrátit peníze za využité balení, 60-denní záruku nelze použít k užívání produktu zdarma. Pokud si ale koupíte na příklad 12 balení a po využití 1 balení nám vrátíte 11 balení, pošleme vám do 7 dnů po obdržení balíku plnou částku za všechny neotevřená vrácená balení. Záruka platí až na 60 dní a na všechna neotevřená, vrácená, nepoškozená balení objednaného produktu.

VYZKOUŠEJTE VIMAX PILLS NA 60 DNÍ

Je to jednoduché a férové! Nemusíte více přemýšlet.

Vyzkoušejte bez rizika na 60 dní. Pokud nebudete zcela spokojen, nezaplatíte ani cent! Naše nabídka je jednoduchá: Pokud nejste spokojeni s rozdílem v sexuálním životě, jednoduše pošlete zpět vaše neotevřené balení do 60 dnů a pošleme vám plnou částku za všechna balení. Nebudeme vám klást žádné otázky a rádi vám vrátíme vaše peníze.