Recenze Dr. Maria: Vimax Pills zvýší libido a výdrž

02.07.2020
Vimax Pills recenze
Vimax Pills recenze

Chcete pomoci ženě k orgasmu, ale nemáte chuť na sex? Vimax je # 1 na libido i výdrž!  

Výzkumy potvrdily, že ženy chtějí delší, tvrdší sex?

Mýty ohledně sexu mužů a žen jsou různé. Většina hovoří o tom, že muži myslí na sex mnohem častěji než ženy. Jiné zase o tom, že ženy se často vymlouvají na bolest a únavu, aby neměly sex. Kde je ukryta pravda? Nejnovější studie a výzkumy poukazují na pravý opak. Tvrdí, že jsou to právě ženy, které častěji touží po sexu. Studie ukázala, že téměř 21% párů trpí nedostatkem sexu. Důvody, které byly uváděny, jsou různé. Například antidepresiva, nedostatek času kvůli práci, jiné zájmy, péče o děti, únava. Avšak překvapující byl fakt, že mezi nejčastěji uváděný důvod ze strany žen byl nekvalitní sex.

Tedy, podle jejich odpovědí nemít raději žádný sex, než nekvalitní sex. Z výzkumů je tedy patrné, že ženy touží po kvalitním, dlouhém a pořádně tvrdém sexu. Ano, byly uvedeny důvody, že nejsou spokojeny s problémy jako velikost penisu, sexuální výdrž a  předčasná ejakulace. To vše dělá sex nekvalitním, neefektivním, nezajímavým. Ze všech dotazovaných téměř polovina žen uvádí výše zmíněné problémy. Výzkum, ale i praxe často poukazují na fakt, že muži často touží jen po mazlení. Naopak ženy žádají pořádně tvrdý sex. Dokonce máme potvrzeno, že s přibývajícím věkem jsou ženy stále méně uspokojovány. Je to způsobeno právě péčí o děti, pracovními záležitostmi, vyčerpaností, nebo odloučením partnerů kvůli pracovním a jiným povinnostem.

Většina mužů však ani netuší, co chce ve skutečnosti jejich partnerka. Proč? Jednoduše jde o nedostatečnou komunikaci. Právě to je kámen úrazu. V případě dostatečné komunikace by partneři mohli odhalit své touhy, nedostatky, problémy, a začít je řešit. Tím by se určitě minimalizoval počet nespokojených žen. Na trhu jsou různé produkty, které umí odstranit problémy u mužů i žen a dopomoci ke kvalitnímu, tvrdému pohlavnímu styku. I v tomto případě platí pravidlo, nebát se mluvit o intimních záležitostech se svým partnerem. Říci na rovinu jaké jsou vaše touhy, očekávání, a začít je včas řešit. Nejlepší léky na erekci jsou přírodní doplňky stravy. Podle recenzí jsou nejlépe hodnocené Vimax Pills, Ultra Potence a Semenax tablety.

Vimax Pills zvýší libido a výdrž
Vimax Pills zvýší libido a výdrž

Libido a výdrž v posteli pro muže

Snad každý touží po kvalitním a dlouhém pohlavním styku. Najdou se však jedinci, kteří mají s tímto problém. Nízká hladina sexuálního libida, či velmi nízká výdrž v posteli jsou důvody, o kterých muži neradi mluví. Stydí se za to, i za sebe. Dnešní medicína je však tak vyspělá, že již delší dobu existují na trhu produkty, které umí tyto problémy rychle a jednoduše odstranit. Prášky na zlepšení nálady a spánku nebo tablety na erekci mohou být řešením. Není to přece žádná novinka, že každý toužíme nejen po dokonalém vztahu, ale i po dokonalém sexu.

Mít dokonalý sex vyžaduje nejprve odstranit předsudky a mluvit o svých nedostatcích. Moderní technologie nabízejí možnosti online poraden, v rámci kterých se můžete v čisté diskrétnosti poradit o svých problémech a začít je řešit. Snad každý muž, který trpí těmito problémy, touží po zvýšeném sexuálním libidu, po maximální dlouhé výdrži. Na delší výdrž je možné ale nejprve vyzkoušet alternativní metody, které umí napomoci odstranit váš problém. Vyzkoušejte Vimax Pills v kombinaci s produktem Ultra Potence pro dlouhodobé zlepšení vaši erekce.

V první řadě je důležité kontrolovat dýchání, i během sexu. Právě zpomalený dech umí napomoci k tomu, abyste déle vydrželi. V případě normálního dýchání se předpokládá až třikrát delší výdrž, než v případě že jste během sexu zadýchaný, resp. dýcháte příliš rychle. Další alternativní metodou, která umí dopomoci prodloužit sexuální výdrž, je metoda stop-start. Jde o přerušení sexu alespoň na 10 sekund. Avšak pozor, je to nutné přerušit ještě před vyvrcholením, tedy nejlépe uprostřed pohlavního styku, kdy pomalu dochází ke vzrušení.

Pokud však nepomáhá ani správné dýchání, ani stop-start metoda, je možné zkusit stisknout penis. Během soulože je nutné na deset či patnáct sekund stisknout penis těsně pod jeho hlavou, tedy pod žaludem. Stisknout je třeba dvěma prsty, kde míříte na močovou trubici, a tím dokážete prodloužit sex. Pro zlepšení a prodloužení sexu existuje množství dalších alternativ, avšak nejvíce ověřené a oblíbené jsou právě přírodní tablety na zvětšení penisu, jako například Vimax Pills.

Delší sex, libido a výdrž
Delší sex, libido a výdrž

Zvýšení chuti na sex, větší sexuální apetit

Ačkoliv to na první pohled není zřetelné, stále častěji trpí více mužů nedostatečnou chutí na sex. Prvotní dojem říká, že jsou to právě ženy, které často nemají chuť na sex, nebo se vymlouvají a odmítají ho. Výzkumy ale potvrdily pravý opak. Snížená chuť na sex vzniká v důsledku velmi nízkého libida. Hladinu sexuálního libida ovlivňuje především hormon testosteron, nebo jiné závažnější problémy. Chuť na sex se snižuje postupně, není to stav, který se změní z jednoho dne na druhý den. Jde o jakýsi pomyslný proces, který se děje v těle muže.

Je důležité zpozorovat příznaky a včas to začít léčit, resp. vyvarovat se takovému stavu. Jak uvádíme výše, mezi nejčastější problém, který způsobuje nízkou chuť na sex, je nedostatečná hladina sexuálního libida. Hladina libida je ovlivnitelná mnoha činiteli. Mezi nejdůležitější patří hormonální stav muže, fyziologická kondice, nebo i samotný psychický stav. Zvýšit sexuální apetit je možné právě při zdravé psychické, hormonální vitalitě, pomoct mohou  přírodní léky na erekci na zlepšení sexuální touhy pro muže. Rád bych podotkl, že snížení chuti na sex je neustálý děj, který lze rychle zvrátit. Ale i naopak - zvýšení chuti na sex se může změnit v nechuť. Není to trvanlivý stav.

Kromě nízké hladiny sexuálního libida je na místě poukázat i na jiné faktory, které výrazně ovlivňují snížení chuti na sex. Jde například o neporozumění v partnerství, problémy s erekcí, vliv léků na hormony, různé psychologické faktory a jiné. Právě problémy s erekcí jsou dalším velmi důležitým faktorem, který sníží chuť na sex, sexuální apetit.

Co se týče neshod v partnerství, existuje jednoduchý způsob, jak je odstranit. Je jím komunikace. O všem je třeba mluvit a tím předejít zbytečným nedorozuměním. Mezi psychologické faktory můžeme zařadit přepracovanost, únavu, nebo hodně stresu. I v tomto případě platí, že sex vám může zdát zapomenout na dané problémy a pomůže Vám uvolnit tělo i mysl. Netřeba však podlehnout nízké chuti, ale naopak vynalézt prostředky na to, abyste zvýšili sexuální apetit.

Zvýšení chuti na sex, větší sexuální apetit
Zvýšení chuti na sex, větší sexuální apetit

Oddálené vyvrcholení, prodloužení pohlavního styku

Kromě jiných problémů mezi nejčastější, se kterými se u mužů setkávám, je předčasné vyvrcholení. Avšak kdy přesně můžeme vyvrcholení definovat jako předčasné, resp. nedostatečně dlouhé vyvrcholení? Je to tehdy, když muž dosáhne vyvrcholení do jedné minuty od vniknutí penisu do partnerčiny pochvy. Jde především o mladé muže, kteří začínají sexuálně žít a nemají pravidelný pohlavní styk. Tento stav může upravit pravidelný sex, stálá partnerka. Důvodem předčasné ejakulace je i masturbace, jejímž cílem je co nejdříve se spokojit.

Na oddálení vyvrcholení je možné během sexu zpočátku myslet na něco úplně jiného a tím se tvářit, že mě partnerka nepřitahuje. Je však třeba být opatrný, abyste zcela neztratili chuť na sex, můžete si negativními myšlenkami výrazně snížit sexuální vzrušení. Mnoho žen ale požaduje dlouhý a kvalitní sex. Na oddálení vyvrcholení, které s tím souvisí, můžete vyzkoušet pár alternativních metod, které mohou oddálit vaši ejakulaci. Jde například o masturbaci. Právě masturbace může uvolnit prvotní sexuální energii, snížit sexuální napětí. Díky ní můžete být při samotném pohlavním styku méně vzrušený a tím dosáhnout oddálení vyvrcholení.

Další metodou je již výše zmíněný pravidelný pohlavní styk, nejlépe s jednou partnerkou. Jak se říká, trénink dělá mistra, a platí to i v tomto případě. Čím častěji budete souložit, tím bude déle trvat sex a jeho vyvrcholení. Mezi jiné metody můžeme zařadit tzv. Kegelovy cviky, které pomáhají posílit ochablé svalstvo. Nepatří však mezi často vyhledávané metody. Účinnější metodou může být i samotné přerušení soulože. Nejlepší v polovině vzrušení alespoň na deset sekund přerušit soulož a ​​tím dostat možnost oddálit vyvrcholení.

Všechny uvedené metody potřebují v první řadě pořádnou trpělivost a pevnou vytrvalost. Jen tak dokážete něco pro sebe a svou partnerku udělat. Pokud však nejsou účinné ani tyto metody, můžete sáhnout po přírodních doplňcích výživy, které pomáhají oddálit vyvrcholení, prodloužit pohlavní styk.

Oddálení vyvrcholení, prodloužení pohlavního styku
Oddálení vyvrcholení, prodloužení pohlavního styku

Ženy chtějí nadrženost. Nymfomanie a tvrdý sex?

Ano nejen muži, ale i ženy chtějí sex. A podle mých nejnovějších bádání dokonce mnohem častěji než muži. Avšak není sex, jako sex. Ženy požadují od mužů většinou dlouhý a kvalitní sex. Chtějí pořádně nadrženého chlapa, který je uspokojí ve všech směrech. Obecně je pár věcí, které ženy na mužích milují. Kdy budou zaručeně spokojené? Určitě zde můžeme zařadit orgasmus, který žena nemusí při sexu předstírat, ale skutečně ho při partnerovi dosáhne. Důležitý je i myšlenkový faktor, tedy nemyslet na nic jiného než na sex. Ženy milují, když se muž dokáže udělat z partnerčina orgasmu.

Ženy mají rády, když se při sexu nemusí používat lubrikanty a podobné erotické pomůcky, ale naopak když je žena přirozeně vlhká. Ženy většinou nemají rády anální sex, i přesto, že požadují od muže pořádný tvrdý sex, anál nepatří mezi oblíbené činnosti. Ženy nejvíce milují, když spolu s mužem dosáhnou vyvrcholení v jeden okamžik. To co chce žena, byste měli vidět podle jejího chování, pohybů, dotyků. Ne každý muž to dokáže rozeznat a zde nastává kámen úrazu. Mít dokonalý sex, který splní všechna očekávání obou partnerů, nejen žen, je velmi náročné. Náročné jsou nejen požadavky, ale v ojedinělých případech i jejich samotné splnění. Ne každý muž dokáže ženu uspokojit na sto procent. Důvody jsou různé.

Avšak jako lékař umím potvrdit nejčastější důvody, mezi které patří předčasná ejakulace, nízké sexuální libido, nízký sexuální apetit. Muži si často stěžují právě na tyto problémy, pro které nedokážou zcela uspokojit partnerku. Tím ztrácejí na sebevědomí a raději se pohlavnímu styku vyhýbají. Dalším problémem je nedostatek spermií, proto jsou dnes oblíbené přírodní tablety pro zvýšení množství spermií jako Semenax, Ejacontrol a Ultra Potence.

Jako lékař vám mohu potvrdit, že vše má své řešení. Setkávám se s případy, kdy muž, přestože nemá žádné výrazně zdravotní problémy, netouží po tak nadržené partnerce, tzv. nymfomance. Zde ale nastává jiný problém a to, že muž se necítí jako dobyvatel, ale má tzv. všechno na podnose. Partnerka v tomto případě sama požaduje pořádně vyvrcholení, řádně tvrdý a násilný sex. Ne všichni muži jsou s tímto ztotožněni. Ubíjí to jejich hrdost.

Ženy chtějí nadrženost, nymfomanie a tvrdší sex
Ženy chtějí nadrženost, nymfomanie a tvrdší sex

Ideální délka pohlavního styku pro ženský orgasmus

Mluvit o ideální délce pohlavního styku je velmi diskutabilní. Každý pár je jiný, má jiné představy, jinou hladinu sexuálního libida, jiný sexuální apetit. Pokud bych měl rozprostřít ideální čas pohlavního styku, který by byl dostatečný pro ženské vyvrcholení, bylo by to přibližně 7 až 13 minut. Tento čas je závislý ale na tom, jak často mají partneři pohlavní styk. Ti, kteří mají pravidelný pohlavní styk, například minimálně dvakrát týdně, mají i delší pohlavní styk. Ten může být zcela postačující pro partnerčino vyvrcholení.

Některé páry mi uvádějí délku cca pěti minut. Je pro ně zcela dostačující. Jak říkám, vše je individuální. Setkávám se s případy, kdy žena nikdy nedosáhne během pohlavního styku vyvrcholení, protože je to nedostačující. V takových případech trvá pohlavní styk nejdéle tři minuty. Zde doporučuji partnerovi prodloužit samotnou předehru, více si vyhrát s partnerkou, více ji navnadit, vzrušit. Nebo na druhé straně mít mnohem častěji pohlavní styk, pokud je to možné. Nedostatečné nebo žádné uspokojení ženského pohlaví přináší nespokojenost, nepochopení a v konečném důsledku sníženou chuť na sex, v daném případě s konkrétním partnerem.

Pokud je problém na mužské straně, lze zkusit různé metody, které pomohou oddálit předčasnou ejakulaci, prodloužit pohlavní styk. Jde například o správné dýchání během sexu, o přerušení soulože, před samotným vyvrcholením, popřípadě použitím více kondomů, aby se snížila samotná citlivost pohlavního údu. Pokud víte, že trpíte takovým problémem, je nutné včas o tom s partnerkou mluvit. Vyhnete se případným nedorozuměním. Není ostuda, zkoušet, trénovat a zdokonalovat sexuální život s tablety na zlepšení erekce jako Vimax Pills, Ultra Potence a Semenax, tak aby byly spokojeny obě strany. Hanba je to neřešit a stáhnout se do pozadí. Na plnohodnotné uspokojení partnerky byste měli souložit minimálně 6 minut. Pokud to nedokážete, začněte to řešit.

Délka pohlavního styku pro orgasmus ženy
Délka pohlavního styku pro orgasmus ženy

Vimax Pills - Nejlepší produkt na libido, výdrž

Vimax Pills prášky
Vimax Pills prášky

Tablety Vimax Pills jsou již dlouho vyhledávaným pilulkami, které vyžaduje především mužské pohlaví. Jde o produkt, který pomáhá v první řadě odstranit předčasnou ejakulaci, změnit velikost penisu a v neposlední řadě podpořit mužské sebevědomí. Jako lékař se mnohdy setkávám s problémy, o kterých muži nepříliš rádi nemluví. Stydí se otevírat tato intimní témata a tak sahají často po nekvalitních, zdraví ohrožujících produktech. Avšak při každém rozhovoru, ať už osobně nebo přes online poradnu, se snažím navést muže na to, aby vyhledávali přírodní produkty. Mezi takové patří jednoznačné Vimax Pills. Tablety, které jsou ověřené kvalitou, efektivitou, výsledkem.

Ti, kteří tento produkt vyzkouší, nemají problém. Jejich sex je kvalitnější, sebevědomější, vášnivější. Jsou spokojeni muži, ale i jejich partnerky. Podle slov pacientů se ložní radovánky najednou změní na horké peklo. Kromě samotných pozitivních účinků produktu je třeba přihlížet v první řadě na složení. Jak jsem již zmiňoval, v tomto případě jde o čistě přírodní složení. Tím se nemusíme obávat, zda užívání produktu neponese s sebou i nějaké negativní účinky. Vimax Pills nepřináší žádné nežádoucí účinky, dokonce je možné tyto tablety užívat dlouhodobě. Nejsou návykové, ani nijak život ohrožující.

Jsem si jist, že po vyzkoušení tohoto produktu se zvýší kvalita Vašeho pohlavního styku, zvýší se Vaše sebevědomí a zároveň odstraníte všechny nepříjemné problémy. Vaše výdrž bude neuvěřitelná, dokonce po pár týdnech užívání Vimax Pills nesrovnatelná s tím, co bylo před užíváním tablet. První výsledky je možné zaznamenat již po prvním týdnu užívání produktu. Po cca pěti týdnech zapomenete na stavy předtím. Vyzkoušejte Vimax Pills v kombinaci se sexuálním drážděním, potence a Bod G pomůže uspokojit ženu a zlepšit váš sexuální život.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte a obraťte se na odborníky, lékaře. Není nic špatného mluvit o svých problémech, problém je potíže neřešit a trápit se s nimi. Tyto problémy Vám umíme rychle a jednoduše pomoci odstranit bez jakékoliv bolesti, nežádoucích účinků, či různých předsudků.